share

Стежте за нами в соціальних мережах:

Медичний центр Клініка ПластАрт

Лазерне видалення

судинних утворень

на апараті Candela Gentle YAG

від 25000 грн.

thumb_up

Всі ціни

Чому Пласт Арт?


Про судинні утворення

Судинні утворення ("зірочки", телеангіектазії) - це зовнішній прояв розширених судин шкіри. Видимі червоно-фіолетові множинні дрібні судини на обличчі або на ногах багатьох дратують, пригнічують. Їх володарі мріють позбутися від них, особливо від скупчень на обличчі. Клініка PlastArt пропонує видалення судинних зірочок та їх лікування за допомогою сучасного лазера.

Поява судинних зірочок пов'язана з розширенням венозних капілярів поверхневого шару шкіри. Найбільш часто судинні зірочки виникають на шкірі ніг, але можуть з'являтися і на обличчі (зокрема, на крильцях носа). Телеангіектазії зустрічаються у 20-30% населення, частіше за все - у жінок. Судинні зірочки є косметичним дефектом і можуть свідчити про наявність варикозної або посттромботичної патології.

Залежно від природи виникнення, телеангіектазії бувають артеріальними, венозними і капілярними. За зовнішнім виглядом вони бувають лінійними, точковими, павукоподібними, деревоподібними та ін.

Чим раніше розпочати лікування судини, чим менше вона встигла розширитися, тим краще результат лікування. Розширені судини ніколи не зникають самостійно або під впливом будь-яких чудодійних кремів.

   


Лазерний метод лікування

Видалення розширених судин, звичайно, не така складна маніпуляція, як, наприклад, шліфування обличчя, але у невмілих і недосвідчених руках може привести до утворення рубчиків, стійкою надлишкової або зниженою пігментації. Крім того, іноді пацієнт звертається з косметологічної проблемою, а вона виявляється зовнішнім проявом серйозного внутрішнього захворювання, побачити яке може тільки досвідчений лікар.

На сьогодні, найкращим і найбезпечнішим методом лікування розширених судин шкіри є обробка спеціальним лазером Candela GentleYAG. На відміну від інших способів, лазер вибірково впливає на судини, не пошкоджуючи при цьому здорову шкіру. В результаті на місці впливу лазерного імпульсу утворюється синячок, судини склеюються і з часом розсмоктуються. Процедура практично безболісна, а будь-які відчуття зводяться до мінімуму спеціальною системою місцевого охолодження. Маніпуляція триває всього кілька секунд, синячок тримається на шкірі 3-5 днів. Процес розсмоктування судин - 6-8 тижнів. Якщо судини великі або розташовані в декілька шарів - процедуру необхідно повторити через місяць. Після закінчення лікування навіть при дуже уважному розгляді на місці обробки можна побачити ніяких слідів.

   


Фото до і після:


Клініка ПластАрт - це:

Досвід роботи

Клініка PlastArt приймає пацієнтів з 2002 року. Наша команда - це висококваліфіковані фахівці, майстри своєї справи з багаторічним досвідом роботи.

Професійний підхід

Послуги надаються в професійній Клініці PlastArt з суворим дотримання всіх санітарних норм та регламенту, що гарантує безпечність процедури.

Сучасне обладнання

Лазер Candela Gentle YAG, виготовлений в США, є найшвидшою і найпотужнішою на сьогоднішній день моделлю, дозволяє проводити процедури з ефективним автоматичним знеболенням.

Результативність та доступність

Висока результативність процедури та найвигідніші ціни. Акції та знижки для постійних клієнтів - це наша гарна традиція.

Підтримка 24/7

Ми подбаємо про Ваш комфорт - телефонуйте цілодобово. Ми з задоволенням надамо вичерпні відповіді на запитання та оберемо зручний час для процедури.

Приємна атмосфера

Обравши клініку PlastArt, Ви отримаєте чесні, відкриті стосунки та індивідуальний підхід. Приємна атмосфера у закладі гарантована!

Наше обладнання


Candela GentleYAG

Лазер, який використовується в нашій клініці, від американської компанії Candela є найшвидшою і найпотужнішою на сьогоднішній день моделлю. Він забезпечує:

  • необхідну глибину проникнення у внутрішні шари шкіри
  • можливість проведення процедур на засмаглій шкірі
  • розмір світлової плями імпульсу в 1,8 см
  • можливість обробки ділянки в 254 кв. мм.

Апарат має медичний сертифікат, що гарантує повну його безпеку для організму.

Протипоказання для застосування: періоди вагітності та лактації, а також наявність онкологічних захворювань.


Переваги

Лазерний промінь певної довжини хвилі проникає через шкіру і поглинається гемоглобіном крові, який розташований в судині. В результаті впливу кров нагрівається і коагулюється - судина «запаюється».

При видаленні судинних сіточок лазерним методом, відчутний ефект можна спостерігати вже після першої процедури. Для повного видалення винних плям, великих гемангіом, поширених судинних сіточок, може знадобитися курс з декількох процедур.

В Клініці PlastART лікування судинних утворень виконують досвідчені лікарі-косметологи. На консультації лікар визначить необхідний спосіб впливу і передбачувану кількість процедур, а також зорієнтує по вартості лікування.

Ціни на послуги

Інші послуги

phone_in_talk

Наші контакти:

МЦ «Клініка ПластАрт»

м. Чернівці, вул. Трепка, 1-А

показати на Google maps

phone(050) 374 56 66

alternate_emailplastart.com.ua@gmail.com

shareМи в мережі:

question_answer

Запис на прийом / консультація:

person
phone
email
textsms
sendНадіслати
map

Локація на мапі