share

Стежте за нами в соціальних мережах:

Медичний центр Клініка ПластАрт

Професійна

Лазерна епіляція

Candela GentleYAG - ціна на лазерну епіляцію в Чернівцяхна апараті Candela Gentle YAG

від 15000 грн.

thumb_up

Всі ціни

Чому Пласт Арт?

Досвід роботи

Клініка PlastArt приймає пацієнтів з 2002 року. Наша команда - це висококваліфіковані фахівці, майстри своєї справи з багаторічним досвідом роботи.

Професійний підхід

Послуги надаються в професійній Клініці PlastArt з суворим дотримання всіх санітарних норм та регламенту, що гарантує безпечність процедури.

Сучасне обладнання

Лазер Candela Gentle YAG, виготовлений в США, є найшвидшою і найпотужнішою на сьогоднішній день моделлю, дозволяє проводити епіляцію з ефективним автоматичним знеболенням.

Результативність та доступність

Висока результативність процедури, забезпечує найвигіднішу ціну у порівнянні з іншими видами епіляції. Акції та знижки для постійних клієнтів - це наша гарна традиція.

Підтримка 24/7

Ми подбаємо про Ваш комфорт - телефонуйте цілодобово. Ми з задоволенням надамо вичерпні відповіді на запитання та оберемо зручний час для процедури.

Приємна атмосфера

Обравши клініку PlastArt, Ви отримаєте чесні, відкриті стосунки та індивідуальний підхід. Приємна атмосфера у закладі гарантована!

Наше обладнання


Candela GentleYAG

Лазер, який використовується в нашій клініці, від американської компанії Candela є найшвидшою і найпотужнішою на сьогоднішній день моделлю. Він забезпечує:

  • необхідну глибину проникнення у внутрішні шари шкіри
  • можливість проведення епіляції на засмаглій шкірі
  • розмір світлової плями імпульсу в 1,8 см
  • можливість обробки ділянки в 254 кв. мм.

Апарат має медичний сертифікат, що гарантує повну його безпеку для організму.

Протипоказання для застосування: періоди вагітності та лактації, а також наявність онкологічних захворювань.


Переваги

Збільшена в порівнянні з лазерами інших виробників площа плями дає можливість значно скоротити час проведення процедури

Запатентована технологія DCD дозволяє проводити епіляцію з ефективним автоматичним знеболенням. Причому ступінь захисту лазер підбирає самостійно, визначаючи рівень вмісту пігменту у волосі.

Лазерна епіляція - визнана самим безпечним і дієвим способом позбавлення від небажаного волосся на шкірі.

В Клініці PlastART здійснюються жіночі мрії про гладку оксамитову шкіру навіть в самих важкодоступних місцях тіла.

Ціни - лазерна епіляція Чернівці

Лазерна епіляція Чернівці – ціна та знижки

Якісна і результативна лазерна епіляція в Чернівцях тепер доступна кожній представниці прекрасної половини завдяки клініці PlastArt. Вже після перших процедур наші пацієнти можуть насолодитись відчуттям перемоги над небажаним волоссям у будь-яких ділянках тіла.

Лазерна епіляція Чернівці, ціни на яку вказані вище, є найпопулярнішою послугою у апаратній косметології, адже процедура є ефективною та абсолютно безпечною, завдяки використанню надсучасного апарату Candela GentleYAG. Інші способи видалення волосся приносять зазвичай лише розчарування та неприємні, іноді болючі, відчуття, в той час як лазерна епіляція (Чернівці) відмінно справляється із надлишковим волоссям на чутливій шкірі і не викликає подразнення.

Можливе легке почервоніння, яке швидко проходить, а оксамитова шкіра залишиться назавжди. Про опіки можна не турбуватись, адже промінь апарату направлений на фолікул волосся, а верхні тканини шкіри піддаються мінімальному нагріванню. Імпульси діють лише під шкірою, і ніяким чином не впливають на внутрішні органи. Перелік протипоказань до лазерної епіляції в Чернівцях є мінімальним, і перед початком курсу сеансів ми обов’язково їх визначаємо, щоб виключити можливі ризики.

Лазерна епіляція в Чернівцях від PlastArt – це процедура, ефективність якої підтверджена задоволеними відгуками сотень пацієнтів. В порівнянні з іншими апаратами, Candela GentleYAG потребує менше часу на процедуру, а потужність імпульсів дозволяє за максимально коротку кількість сеансів досягнути бажаного результату.

Лазерна епіляція Чернівці, ціна якої у клініці PlastArt є найкращою, дозволяє економити не тільки кошти, а й нервові клітини. Звертайтесь до наших професіоналів за консультацією, і Вам швидко допоможуть скласти індивідуальну програму сеансів процедур. Розвивайте досконалість та впевненість в собі, обравши послугу лазерна епіляція Чернівці в PlastArt!

Інші послуги

phone_in_talk

Наші контакти:

МЦ «Клініка ПластАрт»

м. Чернівці, вул. Трепка, 1-А

показати на Google maps

phone(050) 374 56 66

alternate_emailplastart.com.ua@gmail.com

shareМи в мережі:

question_answer

Запис на прийом / консультація:

person
phone
email
textsms
sendНадіслати
map

Локація на мапі