share

Стежте за нами в соціальних мережах:

Медичний центр Клініка ПластАрт

Фракційна лазерна

шліфовка

лазером Alma Laser Pixel CO2

від 80000 грн.

thumb_up

Всі ціни

Фракційне аблятивне омолодження, шліфовка

Омолодити шкіру обличчя і тіла всього за кілька сеансів без операцій і тривалого відновлення - тепер це можливо завдяки новітній процедурі лазерної шліфовки шкіри. В клініці PlastArt використовуються тільки кращі лазерні платформи, що дозволяє Вам досягти відмінного результату чистої та здорової шкіри за меншу ціну і кількість сеансів. Оскільки результат досягається миттєво, то цей метод здатний повернути Вашій шкірі молодість і квітучий вигляд протягом декількох днів за цілком доступну ціну. Буквально за декілька сеансів можна помолодіти за допомогою лазера на 5, а то і 10 років.

Фракційна лазерна шліфовка – це унікальна методика по омолодженню шкіри. При лазерній шліфовці видаляються мікроділянки старої шкіри з наступним утворенням нової молодої і здорової шкіри. Шкіра в оброблених місцях оновлюється, в той же час, сусідні ділянки залишаються неушкодженими. Така методика дозволяє домогтися мінімальної травматизації. При лазерній шліфовці стимулюється вироблення колагену. Новоутворений колагеново-еластиновий каркас додає шкірі щільності і пружності. Рельєф шкіри вирівнюється, вона набуває свіжого та оновленого вигляду.

Фракційна лазерна шліфовка це:

Омолодження шкіри

Омолодити шкіру, зробити її більш підтягнутою і пружною

Покращення кольору шкіри

Покращити колір шкіри обличчя та тіла, видалити пігментні плями та зморшки

Рубці, постакне

Чудово піддаються шліфовці рубці та постакне

   

Як діє лазер

Лазер випаровує верхній шар шкіри на ділянці, яка обробляється та прогріває більш глибокі шари, стимулюючи їх виробляти колаген та еластин. При цьому, чудово покращуються і зовнішній вигляд рубцевих деформацій.

Частково ефект від дії лазерного променя помітний відразу ж після процедури, частково - проявляється протягом декількох днів після.

Сеанс безболісний - шкіра перед початком обробляється спеціальним знеболюючим кремом.

Залежно від того, наскільки сильні зміни кольору і структури шкіри саме у Вас, призначається від 1 до 3 сеансів шліфування.

20 – 60 хвилин

тривалість одного сеансу

1 – 3 тижні

відновлення після сеансу

від 1 до 3

рекомендована кількість сеансів

Через тиждень після лазерної шліфовки обличчя (тіла), шкіра стає більш пружною і рівною, відбувається омолодження обличчя (тіла), зморшки розгладжуються, поліпшується тонус шкіри, зменшується пігментація, підтягується шкіра в обробдених лазером ділянках. Дуже добре піддаються шліфовці рубці. З кожною наступною процедурою ці сприятливі зміни тільки посилюються і стають тільки більш помітними.

Ефект лазерної шліфовки обличчя (тіла) носить наростаючий характер, що підтверджують відгуки пацієнтів. Перші результати проявляються вже через 1-3 тижні після проведення процедури, а остаточний ефект, що залежить від кількості процедур, можна оцінити після 3–6 місяців. Пігментні плями, рубці і постакне стають малопомітними. Стан пружності і гладкості шкіри зберігається до декількох років.

Наше обладнання


Pixel CO2 – лазер для мікро-абляції, глибокого термального нагрівання і ремоделювання тканини

У клініці PlastArt для лазерної шліфовки шкіри застосовується фракційний лазер Alma Pixel CO2. Це прилад останнього покоління, який впливає на шкіру мікроімпульсно - лазер випаровує шкіру не суцільним пластом, а точково, залишаючи мікроскопічні необроблені зони. В результаті такої щадної дії шкіра швидше відновлюється, відповідно, період реабілітації скорочується до мінімуму.

Фракційний Alma CO2 лазер високопотужний лазер, який забезпечує неперевершену точність та інновації для амбулаторного лікування. Підтримуючи найсучасніші напрямки в естетичній галузі, результати лікування можна покращити, використовуючи Alma Pixel CO2 лазер, який відкриває нові можливості в мінімально інвазивному втручанні. Pixel CO2 золотий стандарт омолодження та підтяжки шкіри для досягнення максимального результату.

   

Чому Пласт Арт?

Досвід роботи

Клініка PlastArt приймає пацієнтів з 2002 року. Наша команда - це висококваліфіковані фахівці, майстри своєї справи з багаторічним досвідом роботи.

Професійний підхід

Послуги надаються в професійній клініці PlastArt з суворим дотримання всіх санітарних норм та регламенту, що гарантує безпечність процедури.

Сучасне обладнання

Високопотужний інноваційний лазер Alma Pixel CO2 – виготовлений в Ізраїлі, забезпечує неперевершену точність для досягнення приголомшливих результатів

Результативність та доступність

Висока результативність процедури, забезпечує найвигіднішу ціну. Акції та знижки для постійних клієнтів - це наша гарна традиція.

Підтримка 24/7

Ми подбаємо про Ваш комфорт - телефонуйте цілодобово. Ми з задоволенням надамо вичерпні відповіді на запитання та оберемо зручний час для процедури.

Приємна атмосфера

Обравши клініку PlastArt, Ви отримаєте чесні, відкриті стосунки та індивідуальний підхід. Приємна атмосфера у закладі гарантована!

Ціни на послугу

Поширені запитання

Інші послуги

phone_in_talk

Наші контакти:

МЦ «Клініка ПластАрт»

м. Чернівці, вул. Трепка, 1-А

показати на Google maps

phone(050) 374 56 66

alternate_emailplastart.com.ua@gmail.com

shareМи в мережі:

question_answer

Запис на прийом / консультація:

person
phone
email
textsms
sendНадіслати
map

Локація на мапі