share

Стежте за нами в соціальних мережах:

Медичний центр Клініка ПластАрт

Інтимне омолодження

FemiLift

лазером Alma Laser Pixel CO2

від 8 00000 грн.

thumb_up

Всі ціни

FemiLift – вагінальне омолодження лазером

   

Тепер для поліпшення стану піхви і лікування нетримання сечі вам не потрібні хірургічні операції з довгим періодом відновлення. Фракційне лазерне омолодження — це ефективний і безболісний метод відновити стан слизової в інтимній зоні.

Що ви отримуєте після комплексу процедур лазерного омолодження:

done

Естетичний ефект. Тканини піхви після Femilift стають більш підтягнутими і щільними. Скорочується кількість і глибина післяпологових рубців.

done

Фізіологічний ефект. Лазер нагріває стінки піхви численними короткими імпульсами. Це стимулює вироблення колагену і відновлює здатність тканин скорочуватися. Завдяки процедурі слизова стає більш пружною, стінки товстішають, підвищується їх еластичність.

   

Лазерне омолодження відновлює тонус слизової і покращує її стан — і це має практичну користь для вас.

Результат від Femilift — це:

done

Підвищення чутливості піхви на 95% і поліпшення якості сексуального життя. Скорочення м'язових волокон і звуження піхви дозволяє вам отримувати більше задоволення від сексу, підсилює відчуття при оргазмі до 57%.

done

Зменшення нетримання сечі. Якщо у вас легка форма нетримання (при фізичних навантаженнях, сміху, кашлі) через вікові або післяпологові зміни - омолодження може повністю усунути недугу або сильно зменшити її прояв.

done

Зволоження слизової. Це не тільки усуває неприємний свербіж і печіння, а й зменшує ризик рецидиву статевих інфекцій.

   

watch_later

Ефект від інтимного омолодження ви помітете вже після першої процедури. Рекомендується проходити комплекс з 3-4 процедур. Це дозволяє максимально відновити слизову оболонку і м'язи тазового дна і закріплює позитивний ефект на 1,5-2 роки. Сеанс безболісний - ви відчуваєте тільки легке нагрівання. Один сеанс на апараті Alma Laser Pixel CO2 триває всього 15-20 хвилин. Після нього ви можете продовжувати звичні повсякденні заняття. Обмеження на 5-7 днів стосується лише статевих контактів і відвідування саун, басейнів, лазень.

   

   

error

Ви можете пройти курс лікування в будь-якому віці, якщо в цьому є необхідність. Менопауза (в тому числі та, яка супроводжується прийомом гормональних препаратів) не є протипоказанням. Слід утриматись від проведення процедури під час вагітності, менструації, прийому ліків, що підвищують фоточутливість. Також, протипоказаннями до інтимного омолодження є інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), колагенові і келоїдні хвороби, імунодефіцит, хронічна гормонозамісна терапія, герпес, гінекологічна онкологія.

   

Технологія FemiLift™ від Alma Lasers

Інноваційне клінічне рішення для покращення життя жінок

Безпечно і просто

Один сеанс триває всього 15-20 хвилин, а сама процедура безболісна

Швидкі результати

Ви помічаєте ефект вже після першого сеансу FemiLift

Ефективно

Рекомендується проходити комплекс з 3-4 процедур

Амбулаторно

Мінімально інвазивне амбулаторне лікування

Гігієнічно

Індивідуальна насадка для кожного пацієнта

Результати

Результативність процедури FemiLift клінічно доведено

   

Новітня технологія, комплексне рішення

Alma FemiLift - це передове, мінімально інвазивне амбулаторне рішення, яке включає в себе технологію СО2 лазерної дії, яка надає оптимальні результати при різних жіночих проблемах. Процедура абсолютно безпечна, виконується швидко, безболісно і забезпечує високоефективні результати.

Процеси життєдіяльності, такі як пологи, коливання ваги і зміни гормонального фону можуть вражати тканини піхви, пошкоджувати тазове дно і змінювати тонус слизової піхви. Ці фізіологічні зміни можуть призводити до таких станів як підтікання сечі, розтягнення м'язів тазового дна, сухості і періодичних інфекцій, що негативно позначається на якості життя і самооцінку жінки.

   

FemiLift - універсальне рішення


FemiLift дозволяє лікарям ефективно і швидко лікувати широкий спектр жіночих проблем.

Лікування проводиться в амбулаторній обстановці та не потребує анестезії або часу відновлення, жінка зможе повернутися до свого звичайного життя і повернути впевненість у собі невдовзі після лікування.

1

Вагінальна підтяжка

Розтягнення м'язів тазового дна може призводити до ослаблення щільності і чутливості в області піхви, що призводить до зменшення задоволеності під час статевого акту, тим самим роблячи істотний вплив на якість життя. FemiLift пропонує просте і безпечне рішення для відновлення якості слизової оболонки стінок піхви і збільшення чутливості вагінальної тканини. До різних шарів вагінальної тканини застосовується концентроване термальне нагрівання і мікро-абляція для стимулювання регенерації колагену контрактури волокон еластину, реваскуляризації і поліпшення вагінального змащення. Жіноча генітальна тканина відновлюється до більш молодого стану, маючи товсту епітеліальну тканину, довгі колагенові волокна і зменшений діаметр піхви.

2

Стресове нетримання сечі (СНМ)

Стресове нетримання сечі (СНМ) – стан, що часто зустрічається, який турбує безліч жінок, відсоток поширеності якого збільшується з віком. FemiLift - безпечне і ефективне лікування даного стану, яке дозволяє вести жінці більш комфортне життя - швидко, безболісно і без відновного періоду. Використовуючи мікро-аблятивну енергію для досягнення глибокого термального ефекту, FemiLift стимулює відновлення колагену, а також скорочення волокон еластину, в тому числі омолодження і ремоделювання тканини. Обробляється пре-уретральна область, збільшується щільність стінок піхви і забезпечується краща підтримка нижньої частини серединної уретри. Результат - суттєве скорочення СНМ.

3

Вагінальна сухість та рецидивні інфекції

FemiLift ефективно вирішує різні питання жіночого здоров'я. Сухість і повторні інфекції піхви лікуються за рахунок омолодження вульвовагінальної тканини, що покращує змащення піхви, відновлює рН і флору піхви. FemiLift використовує лазерне лікування для посилення реакції місцевої імунної системи і усунення хронічних вагінальних інфекцій.

4

Постменопауза ССМ

Гормональні зміни під час менопаузи можуть призвести до витончення, висушування і втрати еластичності та запалення піхви (Сечовий Cиндром при Менопаузі - ССМ). FemiLift омолоджує слизову оболонку піхви, збільшує щільність стінок піхви та відновлює природне змащення. Лікування скорочує такі неприємні симптоми, як свербіж, печіння і сприяє поліпшенню статевої функції.

5

Відновлення після пологів

Пологи передбачають безліч фізіологічних змін в тілі жінки. Після пологів в області піхви може відчуватися розтягнення і сухість, тазове дно може бути ослаблене. FemiLift відновлює всю область піхви за рахунок зміцнення вагінальної тканини, повертаючи їй силу і гнучкість.

   

Наше обладнання


Pixel CO2 – лазер для мікро-абляції, глибокого термального нагрівання і ремоделювання тканини

Фракційний Alma CO2 лазер - високопотужний лазер, який забезпечує неперевершену точність і інновації для амбулаторного лікування. Підтримуючи найсучасніші хірургічні інструменти, результати лікування можна покращити, використовуючи Alma CO2 лазер, який відкриває нові можливості в мінімально інвазивному хірургічному амбулаторному лікуванні. FemiLift використовує потужність фракційної технології CO2 лазера, - золотий стандарт омолодження і підтяжки шкіри для досягнення глибокого термального ефекту при ремоделюванні колагену піхви без агресивної абляції.

Енергія CO2 лазера  поставляється в вагінальну тканину через голографічні лінзи, які розкладають промінь на 81 мікроскопічний піксель в 9х9 абляційному малюнку. Мікроскопічні промені термічно діючи проникають глибоко в підслизову оболонку, але не зачіпаючи прилеглу тканину. Це сприяє швидкому відновленню, так як слизова оболонка стінок піхви омолоджується. Мікро-аблятивний процес впливає на існуючі волокна і стимулює вироблення нового колагену, омолоджуючи цільову тканину.

   

Чому Пласт Арт?

Досвід роботи

Клініка PlastArt приймає пацієнтів з 2002 року. Наша команда - це висококваліфіковані фахівці, майстри своєї справи з багаторічним досвідом роботи.

Професійний підхід

Послуги надаються в професійній Клініці PlastArt з суворим дотримання всіх санітарних норм та регламенту, що гарантує безпечність процедури.

Сучасне обладнання

Високопотужний лазер Alma Pixel CO2 – виготовлений в Ізраїлі, забезпечує неперевершену точність і інновації для амбулаторного лікування.

Результативність та доступність

Висока результативність процедури, забезпечує найвигіднішу ціну. Акції та знижки для постійних клієнтів - це наша гарна традиція.

Підтримка 24/7

Ми подбаємо про Ваш комфорт - телефонуйте цілодобово. Ми з задоволенням надамо вичерпні відповіді на запитання та оберемо зручний час для процедури.

Приємна атмосфера

Обравши клініку PlastArt, Ви отримаєте чесні, відкриті стосунки та індивідуальний підхід. Приємна атмосфера у закладі гарантована!

Ціни на послугу

Вартість послуги FemiLift
Вартість однієї процедури FemiLift8 000 грн.
Індивідуальна насадка3 500 грн. *

Поширені запитання

Інші послуги

phone_in_talk

Наші контакти:

МЦ «Клініка ПластАрт»

м. Чернівці, вул. Трепка, 1-А

показати на Google maps

phone(050) 374 56 66

alternate_emailplastart.com.ua@gmail.com

shareМи в мережі:

question_answer

Запис на прийом / консультація:

person
phone
email
textsms
sendНадіслати
map

Локація на мапі